Angarų ir paviljonų statyba dažniausiai trunka iki kelių dienų, tačiau šie pastatai pasižymi ilgaamžiškumu. Tai viena iš daugelio priežasčių, kodėl angarai ir paviljonai – puikus pasirinkimas norintiems vystyti verslą, gamybinę veiklą ar tiesiog turėti universalios paskirties pastatą privačiame sklype.

Tačiau kada techninis paviljono eskizas tampa realybe, ateina laikas nemažiau svarbiam žingsniui – paviljono interjero įrengimui. Tiesa, paviljono interjero dizainą verta apsvarstyti dar prieš prasidedant pastato statyboms, kadangi paviljono interjero įrengimo būdai labai priklauso nuo pastato dydžio, teritorijos bei kitų aspektų.

Pateikiame keletą patarimų, kuriais naudinga vadovautis įrengiant savo svajonių paviljono interjerą:

  • Paviljono paskirtis

Kam bus naudojamas pavilijonas – poilsiui, pramogoms ar darbams? Nuo to galėtų priklausyti ir paviljono interjeras. Pavyzdžiui, jeigu paviljonas bus skirtas pramogoms ar vakarėliams su draugais ir šeima, paviljone galima įrengti atitinkamus baldus. O jei paviljonas bus skirtas poilsiui ar ramiems pasisėdėjimams su šeima, galbūt labiau tiktų įkurti intymią aplinką.

  • Pagrindinis akcentas

Kad paviljono interjeras atrodytų patraukliai, svarbu apgalvoti pagrindinį jo akcentą, kuris atitiktų pastato paskirtį. Pavyzdžiui, tai gali būti židinys, didelis augalas ar baras.

  • Erdvės išlaikymas

Dažniausiai paviljonai nėra dideli (jeigu lyginame su įprasto buto matmetimis), tad norint juose patogiai ir nevaržomai jaustis, patartina baldais ir daiktais neperkrauti erdvės. Visų pirma, saikingai apstatytas paviljonas nevaržo judesių ir talpina daugiau žmonių, antra, baldais ir daiktais neperktauta erdvė reikalauja mažiau priežiūros ir atrodo vizualiai patraukliau.

  • Spalvos

Tinkamų spalvų parinkimas yra viena svarbiausių užduočių įsirengiant interjerą. Spalvos gali padėti sukurti didesnės erdvės įspūdį, taip pat – norimą atmosferą. Nebijokite šiuo klausimu konsultuotis su specialistais – spalvų menui reikalinga gera akis.

  • Komfortas

Kad ir kaip gerai vizualiai atrodytų paviljonas, jis nekels tiek džiaugsmo, jei buvimas jame nebus komfortiškas. Apgalvokite, kokie baldai ar detalės leis jums jaustis komfortiškai – galbūt tai bus pakabintas hamakas, didelis kilimas ar minkšti baldai.

 

https://destena.lt/