Mikroautobusų nuoma Vilniuje sparčiai populiarėja tarp norinčių užsiimti komercine keleivių pervežimo veikla. Tačiau mikroautobusų nuoma gali būt aktuali ne tik norintiems vystyti verslą, tačiau ir individualioms išvykoms ar kelionėms su draugais ir šeima.

Jei artimiausiu metu planuojate keliauti su nedidele – iki dvidešimties – žmonių grupe, šiame straipsnyje dalijamės įžvalgomis, kodėl jums vertėtų išsinuomoti mikroautobusą.

Sutaupo pinigus

Jeigu vykstate į kelionę su daugiau kaip penkių asmenų grupe, kad pasiektumėte kelionės tikslą, jums gali prireikti mažiausiai dviejų automobilių. O tai reiškia, kad padidėja išlaidos kurui, o taip pat ir papildomų rūpesčių, kaip gedimai, rizika.

Išsinuomojus mikroautobusą, į šią transporto priemonę tilps visa grupė žmonių. Tad kelionėje bus reikalingas tik vienas vairuotojas, o išlaidos kurui bus žymiai mažesnės, negu važiuojant su keliais automobiliais.

Lankstus pasirinkimas

Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę išsinuomoti mikroautobusą pasirinktam laikotarpiui. Tai reiškia, kad galite išsinuomoti transporto priemonę kad ir vienai parai. Po to jums tik reikės pristatyti mikroautobusą nuomos įmonei.

Puikus variantas

Mikroautobusų nuoma Vilniuje užsiimančios įmonės savo klientams siūlo naujesnių modelių, puikios būklės mikroautobusus. Tad savo būsimai kelionei galite išsirinkti tokį mikroautobusą, apie kokį svajojote!

Nekels papildomų rūpesčių

Jeigu vairuojate ne pirmo naujumo automobilį, žinote, kad visuomet susiduriate su gedimų rizika. Tuo tarpu išsinuomoję mikroautobusą galite būti tikri, kad transporto priemonė nekels papildomų rūpesčių, o jeigu įvyks kokie nors gedimai, už juos bus atsakinga įmonė.

Pasirinktas kilometražas

Nuomodamiesi mikroautobusą, galite pasirinkti kilometražą, kiek planuojate nuvažiuoti. Jeigu žinote, jog vairuoti teks pakankamai ilgai, galite pasididinti kilometražą, kad išvengtumėte jo viršijimo baudų.

Neįpareigoja

Kuomet išsinuomojate mikroautobusą pasirinktam laikotarpiui, galite būti tikri, jog pasibaigus nuomos sutarčiai ir pristačius transporto priemonę įmonei, nebeteks sukti galvos dėl mikroautobuso išlaikymo. Kuomet vėl norėsite leistis į kelionę – išsinuomosite iš naujo.

 

https://bus.lt/lt/autobusu-nuoma-vilniuje