Dairotės patikimų ir ekologiškų sprendimų žemės ūkiui už prieinamą kainą? Aukštapelkių durpių mišiniai gali būti puikus sprendimas, kuris pagerins Jūsų auginamą derlių ir padės lengviau auginti įvairius augalus. Natūralūs durpių substratai gerina dirvos kokybę, pamaitina augalus mineralinėmis medžiagomis, atkuria dirvos balansą ir optimalų rūgštingumą. 

Sužinokite daugiau apie durpių mišinius ir atraskite labiausiai Jūsų dirvai tinkamą pasirinkimą. Pas patikimus tiekėjus rasite daugybę skirtingų durpių mišinių palankia kaina.

Natūralūs durpių mišiniai

Durpė yra natūralus produktas, jau nuo seno naudojamas dirvai gerinti. Joje esantys komponentai sukuria palankią terpę augalų augimui, todėl augalai auga greičiau, sklandžiau, yra apsaugoti nuo įvairių ligų bei kenkėjų. Rezultatas – sodresni ir didesni žiedai, o kartu su jais ir derlius.

Prekyboje rasite daugybę skirtingoms ūkio reikmėms pritaikytų mišinių, pagamintų neutralizuotų aukštapelkių durpių pagrindu. Pristatomi substratai gėlėms, balkoninėms gėlėms, uogoms, įvairioms daržovėms, taip pat universalus substratai, specialūs sėjai tinkami substratai. Išsirinkite norimą produktą pagal rūgštingumo lygį ir kitas savybes, tinkamas Jūsų dirvai.

Į durpių mišinius dedami natūralūs papildomi komponentai, užtikrinantys augalo aprūpinimą reikiamais mikroelementais, taip pat vandens įgeriamumo skatinimo priemonės. Visa tai užtikrina sklandų augalo vystymąsi, o ūkininkui – kur kas lengvesnę augalų priežiūrą ir geresnius rezultatus, negu nenaudojant jokių priemonių.

Daugiau informacijos apie substratus ir jų rūšis rasite: https://www.rekyva.eu/