Garbingo amžiaus senjorai neretai susiduria su įvairiomis problemomis ir nesklandumais, kuomet būtina patyrusio psichologo pagalba. Patiriant sunkumus, nereikėtų vengti kreiptis pagalbos į specialistą, kuris galėtų padėti juos įveikti. Skaitydami šį straipsnį toliau sužinosite, kokia pagalba yra teikiama senjorams ir kada vertėtų kreiptis.

 

Mokymai ir individualios konsultacijos

 

Patyręs, su senjorais dirbantis psichologas padės daugeliu atvejų, kuomet reikalinga pagalba. Jūsų paslaugoms dirba įvairių sričių specialistai: psichologai, psichoterapeutai, psichiatrai, socialiniai darbuotojai ir kt. Paslaugų pasirinkimas gali būti labai platus, senjorams teikiama pagalba daugeliu gyvenimo atvejų.

 

Kreipkitės tuomet, kai senyvo amžiaus žmonės susiduria:

 

  • su kalbėjimo ar mąstymo sutrikimais;
  • atminties sutrikimais;
  • nerimu, baime, depresija, sunkiomis nuotaikomis;
  • skaudžiomis netektimis;
  • įvairiais sveikatos sutrikimais;
  • kitais atvejais.

 

Vedami emocinio intelekto lavinimo mokymai, teikiamos logopedo paslaugos, kognityvinė elgesio terapija, psichiatro bei psichologo konsultacijos ir daug kitų užsiėmimų – viskas specialiai senjorams ir jų tobulėjimui bei sveikam ir pilnaverčiam psichologiniam gyvenimui.

 

Psichologo konsultacijos vyksta individualiai arba grupėse, priklausomai nuo poreikio. Individualus problemų aptarimas yra vienas veiksmingiausių būdų, tuo tarpu grupiniai užsiėmimai padeda išsikalbėti, pasisemti vienas kito patirties, praplėsti savo akiratį ir išmokti naujų dalykų. 

 

Esant poreikiui, psichologo konsultacijos gali vykti ir nuotoliniu būdu – tai itin patogus būdas, kuomet psichologo pagalbą galima gauti neišvykstant iš namų.

Daugiau apie teikiamas psichologines paslaugas rasite: https://asklinika.lt/