Profesionaliai taikomos botulino injekcijos padės atgauti jaunatvišką ir lygią veido odą be raukšlių. Norint pasirūpint odos grožiu nereikia daug pastangų – užtenka užsiregistruoti į grožio kliniką ir patyrę dermatologai padės Jums pasiekti norimus rezultatus. Visa paslaptis slypi specialiose estetinės medicinos procedūrose. Skaitykite toliau ir sužinokite apie modernius estetinės medicinos metodus, jų taikymą bei kada pravartu kreiptis dėl grožio procedūrų.

 

Kaip veikia botulino injekcija?

 

Procedūra yra labai paprasta: maža adata suleidžiama injekcija, kurioje yra botulino toksino. Ši medžiaga visiškai nekenkia sveikatai ir yra saugi, nes naudojama labai nedideliais kiekiais. Skausmo taip pat beveik nepatirsite, todėl galite jaustis ramiai ir atsipalaiduoti. Po injekcijos veido raumenys atsipalaiduoja, raukšlės sušvelninamos arba išnyksta visiškai.

 

Ar raukšlių visai nebeliks, ar liks tik iš dalies priklauso nuo konkrečios situacijos, tai lemia odos tipas, raukšlės gylis, jūsų amžius bei daugybė kitų faktorių. Net jeigu ir raukšlės pilnai nepanaikinamos, jos tampa žymiai blankesnės ir vos matomos. Procedūros metu taip pat panaikinamos dėl veido mimikos susidariusios mažos raukšlelės. 

 

Procedūra nekenksminga sveikatai ir saugi, ji yra taikoma estetinėje medicinoje jau daugybę metų ir nuolatos tobulinama. Viskas sukurta specialiai Jūsų grožiui bei saugumui!

 

Botulino injekcijos dar gražesnei veido odai! Savo grožiu pasirūpinti verta – nuo šiol tai padaryti dar paprasčiau, Užsiregistruokite į grožio kliniką konsultacijai su dermatologu.