Sveiki,

Ieškome 1 arba 2 žmonių prisijungti prie moters dirbti arklių fermoje.

Darbo laikotarpis: kuo skubiau – ilgalaikis kontraktas.
Darbo vieta: 4000 Roskilde, Danija.

Darbo pobūdis: arklių priežiūra, šėrimas, arklidžių valymas. Bendriniai darbai fermoje.
Reikalavimas: bent vienas iš darbuotojų turi gerai kalbėti angliškai. Patirtis prie gyvūnų nebūtina, bet būtų labai didelis privalumas.

Darbo užmokestis: mėnesinis atlyginimas 12000 DKK (~1600Eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginiai. Darbo valandų vidurkis apie 40val/per sav.
Apgyvendinimas: butas prie darbo vietos. Yra atskiri kambariai. Kaina 2000 DKK (~270Eur) mėn/žmogui.

Šis darbo pasiūlymas puikiai tinka žmonėms, siejantiems savo ateitį su Danija. Yra galimybė dirbti ilgalaikiai, mokintis danų kalbos bei apsigyventi Danijoje.

Jei atitinkate reikalavimus ir norite kandidatuoti į šią darbo vietą, ar norite gauti papildomos informacijos, prašome susisiekti su Jolanta tel. +37037420741 darbo dienomis: nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00 val.

Legalus įdarbinimas Socialinės garantijos Laiku mokamas atlyginimas Nemokamos paslaugos

Baltic Workforce yra tarptautinė kompanija, tiekianti žmogiškųjų išteklių užsakomąsias paslaugas Danijoje, Lietuvoje, Lenkijoje bei Rumunijoje. Būdama viena iš rinkos lyderių tarp laikinojo įdarbinimo kompanijų Danijoje bei turėdama 13 metų patirtį įdarbinant bei administruojant darbuotojus iš Rytų Europos, mes darbiname motyvuotus, patyrusius, kvalifikuotus ir nekvalifikuotus darbuotojus Danijoje. Daugiau apie mus www.balticworkforce.com