Consulté AB ieško naujų darbuotojų darbui STOKHOLME (Bromma).

Verslo teisės ir konsultacijų įmonė, įsikūrusi pietų Švedijoje, Helsingborgo mieste, atidaro biurą Stokholme. Sparčiai augam ir plečiam savo veiklą verslo Švedijoje srityje. Mūsų komandos darbuotojai: nuolat besimokantys ir iššūkių nebijantys žmonės su bendru interesu – palaikyti, apmokinti, atlikti paruošiamąjį darbą klientui – verslininkui, žengiančiam į Švedijos rinką ir norinčiam čia augti.
Darbo saugos apmokymų instruktorius/-ė LENKŲ kalba
Darbo užduotys: skelbti ir organizuoti kursus, dėstyti kurso medžiagą, teorinę ir praktinę dalis. Informacinių straipsnių vertimas iš lietuvių į lenkų kalbą. Dažnos darbinės komandiruotės į kitus Švedijos miestus.
Reikalavimai:     –  puikus lenkų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu,
–  geras lietuvių kalbos mokėjimas,
–  švedų kalba SFI lygio arba geresnė.
–  anglų ir rusų kalbos – privalumas.
Verslo kultūros suvokimas, diplomatiškumas. Būtinas interesas darbo saugai ir statybos sektoriaus pagrindai. Geras raštingumas lenkų kalba.
Asmeninės savybės:   noras ir gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai. Pedagogiškumas ir komunikabilumas. Atsakomybė už siekiamus rezultatus ir įmonės intersų supratimas.  Rimtas požiūris į darbą ir ilgalaikiškumą. Patirtis nebūtina, būtinas noras išmokti ir tobulėti.
Atlygis:   Mėnesinis atlyginimas sutartinis + papildoma suma už kiekvieną kursą.
75% etato, gali didėti iki 100%. Įdarbinimas nuo 2018-08-20.

Savo CV ir motyvacinį laišką siųsti [email protected]  iki 2018-08-13.

Consulté AB
[email protected]
728909487
Švedija

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *