Verslo teisės ir konsultacijų įmonė, įsikūrusi pietų Švedijoje, Helsingborgo mieste, atidaro biurą Stokholme. Sparčiai augam ir plečiam savo veiklą verslo Švedijoje srityje. Mūsų komandos darbuotojai: nuolat besimokantys ir iššūkių nebijantys žmonės su bendru interesu – palaikyti, apmokinti, atlikti paruošiamąjį darbą klientui – verslininkui, žengiančiam į Švedijos rinką ir norinčiam čia augti.
Darbo saugos apmokymų instruktorius/-ė LENKŲ kalba
Darbo užduotys: skelbti ir organizuoti kursus, dėstyti kurso medžiagą, teorinę ir praktinę dalis. Informacinių straipsnių vertimas iš lietuvių į lenkų kalbą. Dažnos darbinės komandiruotės į kitus Švedijos miestus.
Reikalavimai:     –  puikus lenkų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu,
–  geras lietuvių kalbos mokėjimas,
–  švedų kalba SFI lygio arba geresnė.
–  anglų ir rusų kalbos – privalumas.
Verslo kultūros suvokimas, diplomatiškumas. Būtinas interesas darbo saugai ir statybos sektoriaus pagrindai. Geras raštingumas lenkų kalba.
Asmeninės savybės:   noras ir gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai. Pedagogiškumas ir komunikabilumas. Atsakomybė už siekiamus rezultatus ir įmonės intersų supratimas.  Rimtas požiūris į darbą ir ilgalaikiškumą. Patirtis nebūtina, būtinas noras išmokti ir tobulėti.
Atlygis:   Mėnesinis atlyginimas sutartinis + papildoma suma už kiekvieną kursą.
75% etato, gali didėti iki 100%. Įdarbinimas nuo 2018-08-20.

Savo CV ir motyvacinį laišką siųsti [email protected]  iki 2018-08-13.

Consulté AB
[email protected]
728909487
Švedija