Sveiki,

Ieškome žmonių dirbti įmonėje, kuri nuomoja ir transportuoja šventines palapines bei šventines dekoracijas. Pasiūlymas puikiai tinka žmonėms, norintiems ir galintiems dirbti ilgas darbo valandas bei įgyti vairavimo patirties Danijoje.

Darbo laikotarpis: nuo 2018 balandžio 5 d. – iki 2018 rugsėjo 30d.
Darbo vieta – 4100 Ringsted, Danija.
Darbo užmokestis:
75 DKK/val (~10Eur) darbuotojui, kuris pakraus/iškraus prekes, surinks/išrinks palapines bei vairuos kliento transportą į skirtingas vietas Danijoje (reikalingas C kategorijos pažymėjimas). Plius 12,5 % atostoginių.
85 DKK/val (~11,40Eur) darbuotojui, kuris pakraus/iškraus prekes, surinks/išrinks palapines bei vairuos kliento transportą į skirtingas vietas Danijoje (reikalingas CE kategorijos pažymėjimas). Plius 12,5 % atostoginių.

Darbo pobūdis: Kliento įmonė užsiima šventinių palapinių, stalų, kėdžių bei dekoracijų šventėms nuoma bei pristatymu ir surinkimu. Visi mūsų darbuotojai dirbs sandėlyje, kuriame reikės surinkti užsakymą, jį pakrauti į transportą, nuvažiuoti į sutartą vietą, surinkti palapines, stalus, kėdes, papuošimus. Pasibaigus šventei palapinės ir visos dekoracijos yra surenkamos ir atvežamos atgal į sandėlį. Vairuotojams be šių išvardintų darbų teks vairuoti kliento transportą į sutartas užsakymų vietas. Taip pat laukia bendriniai sandėlio darbai – prekių priežiūra, likučių sutikrinimas, sandėlio tvarkos palaikymas. Kas dieną teks dirbti su nuolatiniais klientų darbuotojais danais. Sezono metu teks dirbti 90 ir daugiau valandų per savaitę tad reikalingi fiziškai stiprūs ir ištvermingi žmonės. Projekte dirbs ir daugiau mūsų agentūros darbuotojų.
Reikalavimai: asmenims kandidatuojantiems į vairuotojų poziciją privalu turėti galiojantį C arba CE kategorijos pažymėjimą. Reikia susikalbėti angliškai.
Apgyvendinimas: mobilūs namukai įmonės teritorijoje. Kaina 440 DKK/sav/žmogui (~60 Eur).

Jei turite klausimų, atitinkate reikalavimus ir norite kandidatuoti į šią darbo vietą, prašome susisiekti su konsultante Jolanta tel. +370 37 420741 darbo dienomis: nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00 val.

Jolanta
Personalo koordinatorė
+370 37 420741