Sveiki,

Skubiai ieškome 2 žmonių dirbti žemės uždengimo, žolės paklojimo, trinkelių klojimo ir kitus atstatymo darbus privačiuose soduose.

Darbuotojų skaičius: 2
Darbo laikotarpis: pradėti dirbti po Velykų Balandžio – 2018 gegužės 31 d.
Darbo vieta – 4295 Stenlille, Danija.

Darbo pobūdis: įmonė užsiima vamzdynų tiesimo darbais. Viena komanda nutiesia reikiamus vamzdžius, o kita, ieškoma komanda, turės užkasti duobes, patiesti veją ir esant poreikiui pasodinti krūmus ar kitus augalus. Taip pat galimai reiks pakloti trinkeles, tad patirtis jas klojant yra būtina.
Reikalavimai: susikalbėti angliškai, patirtis trinkelių klojimo ir sodo darbuose – būtina, turėti vairuotojo pažymėjimą.

Atlyginimas: 85 Dkk į valandą, plius 12,5 proc. atostoginiai.
Apgyvendinimas: 375 dkk/sav. žmogui

Jei atitinkate reikalavimus ir norite kandidatuoti į šią darbo vietą, prašome susisiekti su konsultante Ona tel. Vilniuje +370 5 2031241 darbo dienomis: nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00 val.

Ona
Personalo vadybininkė
+370 5 2031241
Legalus įdarbinimas Socialinės garantijos Laiku mokamas atlyginimas Nemokamos paslaugos

Baltic Workforce yra tarptautinė kompanija, tiekianti žmogiškųjų išteklių užsakomąsias paslaugas Danijoje, Lietuvoje, Lenkijoje bei Rumunijoje. Būdama viena iš rinkos lyderių tarp laikinojo įdarbinimo kompanijų Danijoje bei turėdama 13 metų patirtį įdarbinant bei administruojant darbuotojus iš Rytų Europos, mes darbiname motyvuotus, patyrusius, kvalifikuotus ir nekvalifikuotus darbuotojus Danijoje. Daugiau apie mus www.balticworkforce.com